SOFT99 FUSSO COAT WOSK DO LAKIERU JASNEGO

  • Kod: 00298-000200_1
  • Producent: SOFT99
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 140,00 zł

Preparat tworzy trwałą na 12 miesięcy hydrofobizującą powłokę ochronną. Jest odpowiedni dla jasnych lakierów samochodowych. Dzięki specjalnym polimerom fluorowym powłoka utrudnia gromadzenie się brudu i pomaga odprowadzać wodę. Lakier staje się bardziej odporny na działanie gazów i kwaśnych deszczy. Preparat blokuje powodujące odbarwienia promienie ultrafioletowe. Powłoka pomaga utrzymać karoserię w czystości na dłużej i skraca czas jej mycia. Preparat o konsystencji stałej pozwala na uzyskanie wysokiego połysku.

Sposób użycia:

1. Przed zastosowaniem produktu upewnij się czy preparat jest odpowiedni do twojego koloru lakieru.
2. Przed aplikacją spłucz wodą piasek, pył i inne zabrudzenia z karoserii. Jeśli karoseria jest bardzo zabrudzona, produkt zastosuj po uprzednim umyciu karoserii szamponem samochodowym lub wyczyszczeniu specjalnym preparatem z tej samej linii produktów. Szorstką powierzchnię lepiej wcześniej zagruntować, pozwala to na odpowiednie wchłanianie preparatu i przedłużenie jego działania.
3. Nałóż odpwiednią ilość preparatu na dołączoną do opakowania gąbkę i rozprowadź równomiernie na karoserii, tworząc cieńką warstwę. Pozostaw do wyschnięcia latem na około 5-10 minut, zimą 20 minut, następnie zetrzyj czystym, miękkim ręcznikiem.
*Pielęgnacja po zastosowaniu: jeżeli karoseria ulegnie zabrudzeniom umyj samochód wodą lub szamponem samochodowym za pomocą gąbki lub ręcznika. Mycie przywraca połysk powłoki i jej właściwość hydrofobową.

Kraj pochodzenia: Japonia